– Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher – 28.11.2022 r.

Dyskusyjny Klub Książki i Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher.

Pani Magdalena Majcher to autorka poczytnych i niezwykle lubianych książek obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym a także powieści o tematyce historycznej.  Wśród jej dorobku znajdziemy tytuły traktujące o przesiedleniach, powstaniach, adopcji, przemocy domowej, macierzyństwie czy depresji poporodowej. Lubi nieoczywiste rozwiązania.

Urodzona i wychowana w Czeladzi, obecnie mieszka w Katowicach. Fanka skandynawskich serii kryminalnych. Prywatnie jest szczęśliwą żona i mamą. Uwielbia wszystko co hiszpańskie – począwszy od języka, a skończywszy na piłkarskiej reprezentacji. Kocha pisanie i podróżowanie.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 28 listopada 2022 r., o godzinie 15:00 w lokalu Biblioteki.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek pisarki z jej autografem!

Serdecznie zapraszamy do biblioteki.

Wstęp wolny!

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...