– Spotkanie autorskie z Katarzyną Wasilkowską  oraz konkurs „Z książką na walizkach”

W piątek 10 maja 2024 r. gościem Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego i uczniów klas klas szóstych Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni będzie pani Katarzyna Wasilkowska – autorka książek dla dzieci, lektorka języka angielskiego, tłumaczka i copywriterka.

Spotkanie odbędzie się  w TYGODNIU  BIBLIOTEK  w ramach akcji czytelniczej „Z książką na walizkach”, której organizatorem jest Wydawnictwo Literatura.

Akcji towarzyszy konkurs plastyczny „Niesamowite historie”, do udziału w którym zapraszamy i zachęcamy uczestników spotkania.

XII Łódzkie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami zaplanowane są w terminie 8 – 11 maja 2024 r., zaś finał akcji nastąpi w Łowiczu.

Spotkanie autorskie odbędzie się w lokalu Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego.