– „Spotkajmy się po wojnie” Agnieszka Jeż

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los.
Piękna opowieść o miłości i wojnie.

Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem będą zapisywać czystą kartę ich przyszłości. Podczas przyjęcia zaręczynowego okazuje się jednak, że ta historia zaczęła się wiele lat wcześniej, podczas wojny, kiedy los połączył ich dziadków.

W tej opowieści jest wszystko: szaleńcza miłość, zazdrość, tajemnice, kłamstwa, przemilczenia, lęki i nadzieje.
I najtrudniejsza miłość, którą jest przebaczenie.

Prawdziwa miłość to dobro. I prawda.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/spotkajmy-sie-po-wojnie-agnieszka-jez-p-1426043.html?q=spotkajmy+si%ea+po+wojnie&sgtype=prodonecol