– „Śmiertelna rozpacz” T.R. Ragan

W każdym z nas jest ziarno zarówno dobra, jak i zła.

Idealne życie, które Faith McMann znała jako żona, matka i nauczycielka, zostało zniszczone, gdy bezwzględni przestępcy zamordowali jej męża i porwali jej dzieci. Oprócz żalu, strachu i rozpaczy nie pozostało jej nic, co mogłaby poczuć… oprócz wściekłości.

Faith wkracza w mroczny świat przestępców, zdeterminowana, by za wszelką cenę uratować swoje dzieci. Czy zdąży je odnaleźć, zanim będzie za późno?

Otaczały ją tylko śmierć i zniszczenie.

Nowy thriller autorki „Gniewu matki”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/smiertelna-rozpacz-t-r-ragan-outlet-p-1629866.html?q=%b6miertelna+rozpacz+outlet&sgtype=prodonecol