– „Smak zemsty. W sidłach zmysłów. Tom 2” Katarzyna Małecka

„Smak zemsty” to pasjonująca opowieść o brutalnym gangsterskim świecie, w którym uczucia często są jedynie przeszkodą w osiągnięciu władzy… Jak potoczą się dalej losy Blair?

Gdy mafijne reguły zostają złamane, wszelkie uczucia tracą na znaczeniu – dla zdrajcy nie ma już miejsca na tym świecie… Blair nie może pozwolić sobie na chwilę oddechu – ponownie musi zadbać o siebie i uciekać. Z bólem myśli o tym, że osoba, której zaufała, jest teraz tą, która chce się na niej zemścić. Mafijny świat ma swoje brutalne zasady – Blair się im sprzeciwiła i teraz traktowana jest jako zdrajczyni. Dawny ukochany ściga kobietę – nie dba o to, co nią kierowało, lecz chce jedynie, by zapłaciła za swoje przewinienia. Nie interesuje go to, że Blair nie planowała tego od początku i sama znalazła się w dramatycznym położeniu. Gdy ktoś przeciwstawia się mafijnej rodzinie, werdykt może być tylko jeden – zemsta.

Massimiliano zrobi wszystko, by udowodnić, że nie rzuca słów na wiatr. Nadal chowa ogromny żal do Blair i pragnie jak najszybciej ją odszukać. Tylko tak uratuje honor swoich najbliższych. Czy da jeszcze jedną szansę kobiecie, która zaszkodziła jego rodzinie? Czy Blair uda się odmienić swój los? A może wyroku śmierci, który na siebie podpisała w momencie zdrady, nie da się już odwrócić?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/smak-zemsty-w-sidlach-zmyslow-tom-2-katarzyna-malecka-p-1623620.html?q=smak+zemsty.+w+sid%b3ach+zmys%b3%f3w.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...