– „Ślubów nie będzie” Jacek Getner

Czy jesteś gotowa na szaloną historię romantyczną, w której na każdym kroku czai się miłosna roszada nie do przewidzenia? „Ślubów nie będzie” to książka opisująca perypetie Ani, początkującej pisarki scenariuszy do komedii romantycznych. Jak się szybko okazuje, to jej życie staje się tutaj świetnym przykładem dobrej historii. Nowości, powroty i wielkie emocje, a wszystko to w przeciągu kilku dni.

Ania nie chce już żyć w cieniu swojego narzeczonego Kornela, który od lat pozostaje wziętym aktorem komedii romantycznych. Postanawia więc spróbować swoich sił w pisaniu scenariuszów. Trafia jednak na mentorkę, która, krótko mówiąc, nie lubi miłości i happy-endów, jest zagorzałą feministką i wpływową postacią w światku filmowym. Jej podejście sprawia, że Ania zaczyna inaczej patrzeć na świat, a także swojego ukochanego.

Całość nabiera większej wagi, gdy Ania zaczyna podejrzewać, że jej narzeczony spotyka się z kimś innym. Jakby tego było mało, po 30 latach nieobecności pojawia się jej ojciec, który nagle pragnie wrócić do ich życia, więc zabiera jej matkę na Bali. Ten pomysł niszczy plany matki i wywraca do góry nogami życie samej Ani. Wszystko jest nie tak, jak być powinno. Czy uda się wrócić na dobre tory?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/slubow-nie-bedzie-jacek-getner-p-1806415.html?q=%b6lub%f3w+nie+b%eadzie&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...