– Seria „Tomek Łebski” Liz Pichon

Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria „Tomek Łebski” to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma – bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego oraz dodatkowe strony do samodzielnego uzupełniania zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wystrzalowa-wycieczka-szkolna-serio-tomek-lebski-tom-17-liz-pichon-p-1629091.html?q=wystrza%b3owa+wycieczka+szkolna+(serio…).+tomek+%b3ebski.+tom+17&sgtype=prodonecol

Kolejne części tej serii w naszej bibliotece to: „Tomek Łebski. Ciastka, kapele i wielkie plany”, „Tomek Łebski. Jaki znowu potwór?”, „Tomek Łebski. Jazda bez trzymanki (prawie)”, „Tomek Łebski. Ferie, kreacje i inne wariacje”, „Tomek Łebski. Wystrzałowa wycieczka szkolna (serio...)”.