– „Sen o Kilimandżaro” Anne Jacobs

Pełna wzruszeń powieść bestsellerowej autorki Anne Jacobs!W cieniu Kilimandżaro młoda kobieta szuka szczęścia wbrew wszelkim przeciwnościom… Charlotte marzy o wielkim świecie i podróżach do egzotycznych krajów. Nie spieszy jej się do ślubu, jednak gdy oświadcza jej się znacznie starszy Christian, zafascynowana jego sklepem z egzotycznymi przyprawami i tytoniem, zgadza się na jego zaloty. Wkrótce gorzko tego żałuje, odkrywając że Christian nie był z nią do końca szczery. Charlotte wie, że mają tylko jedną szansę na przyszłość: opuszczenie Niemiec i rozpoczęcie nowego życia daleko stąd…Tytuł oryginalny: Der Himmel über dem KilimandscharoTłumacz: Ewelina Twardoch-Raś.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/sen-o-kilimandzaro-anne-jacobs-p-1967462.html?q=sen+o+kilimand%bfaro&sgtype=prodonecol