– „Sekta powraca. Sekta ViaTerra. Tom 2” Mariette Lindstein

Sekta powraca” to drugi tom bestsellerowego cyklu Mariette Lindstein. Thriller psychologiczny, który tchnie w Twoje serce niepokój, który nie opuści Cię przez całą lekturę.

Przemoc to coś, czego nigdy nie chciałbyś doświadczyć. Ból fizyczny pozbawia sił i dręczy, odbierając możliwość dalszej walki. Dużo gorsza jest jednak presja psychiczna, która wyniszcza człowieka od środka. „Sekta powraca” – drugi tom serii Mariette Lindstein, opowiada o obydwu rodzajach nękania drugiej osoby i skierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią mocne wrażenia i nie boją się samego strachu. Główna bohaterka książki to Sofia Bauman, która próbuje skończyć z groźną sektą, do której należała. Czy podoła temu trudnemu zadaniu? Przeczytaj tę pozycję, a przekonasz się sam.

Sofia odeszła, a właściwie uciekła. Nigdy więcej nie chciała należeć do sekty ViaTerra, do której należała zdecydowanie, zbyt długo, by zapomnieć i przejść nad tym do porządku dziennego. Teraz, gdy minęły już dwa lata, wszystko z pozoru zaczyna się układać. Niestety, wciąż towarzyszą jej upiory przeszłości – w dzień z trudem walczy z manią prześladowczą, w nocy z wyjątkowo realistycznymi koszmarami.

Tymczasem schwytany przywódca ViaTerra – Franz Oswald, spokojnie oczekuje na rozprawę sądową. W areszcie wcale jednak nie rusza go sumienie ani strach o to, co będzie z nim dalej. Ma zresztą cel, który zamierza zrealizować za wszelką cenę. Dniami i nocami myśli o zemście na Sofii i równie szybko postanawia zacząć działać. Jego adwokat pomaga mu w tworzeniu spójnej sieci komórek, która obejmuje świat daleko poza murami więzienia. Właśnie dlatego w chwili, gdy kobieta zdobywa się na odwagę i zwierza się ze swoich doświadczeń z sektą, jej życie szybko zamienia się w piekło. Ostatnia szansa to ucieczka w nieznane i rozpoczęcie wszystkiego od podstaw. Czy to jednak możliwe? Czy Sofii uda się wygrać? Czy uwolni się od prześladowcy, który nigdy nie odpuszcza?

Poruszyła Cię historia Sofii Bauman? A może chcesz wiedzieć, co dokładnie działo się wcześniej, nim uwolniła się z ViaTerra? Pomyśl o zakupie „Sekty z Wyspy Mgieł” i poczuj przerażenie na własnej skórze.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/sekta-powraca-sekta-viaterra-tom-2-mariette-lindstein-p-943070.html?q=sekta+powraca.+sekta+viaterra.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...