– „Secretum” Katarzyna Grzegrzółka

Ludziom wydaje się, że w życiu pracy funkcjonariusza wydziału zabójstw nigdy nie ma czasu na odpoczynek i rutynę. Zdarza się to jednak często, a tym razem dopadło Annę Zielewską, która powoli zaczyna się nudzić. Na szczęście jej prywatne życie jest coraz ciekawsze, więc nadrabia zawodowe braki w ten sposób. „Secretum” nie jest jednak sielanką, w której rutyna zagości na długo – szybko okazuje się, że zawodowy zastój kończy się w brutalnym stylu.

Anna kilka miesięcy wcześniej poznała Wojtka, który zapełnił pustkę w jej życiu i sercu. Nie spodziewała się tego, jednak ani trochę nie narzeka na tę sytuację. Niestety, przyjemnie spędzone dni przerywa informacja o brutalnym morderstwie. Anna musi zająć się tą sprawą, a do pomocy dostaje Zbyszka Dybieckiego, który dopiero zaczął pracę jako funkcjonariusz. Jak rozwinie się ich współpraca?

Morderstwo nie jest jednak końcem problemów. Anna nagle dowiaduje się o czymś, co całkowicie niszczy jej dotychczasowe życie prywatne. Wszystko to stawia ją w trudnej sytuacji, w której musi podjąć ważne decyzje. Jak życie prywatne i zawodowe Anny łączy się ze sobą? W co tak naprawdę można wierzyć i komu powinno się zaufać? Finał zaskoczy każdego.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/secretum-katarzyna-grzegrzolka-p-1598307.html?q=secretum&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...