– „Salamandra. Historia o niedojrzałej dojrzałości” Natasza Socha

Opowieść o kobiecie, która na nowo musi stworzyć listę marzeń. Historia o tym, że każdy potrafi się odrodzić, zupełnie jak kolorowe salamandry. I o tym, że najtrudniej jest przytulić samego siebie.

Kalina ma 54 lata i samotnie wychowuje ośmioletnią Helenę. Po odejściu ukochanego Kosmy wprowadza się do nich starsza córka Kaliny, która chce pomóc matce, chociaż sama tkwi po uszy we własnych problemach. Od kiedy w ich domu pojawia się Jakub, życie wszystkich kobiet całkowicie się zmienia.

Co tak naprawdę stało się z Kosmą?

Czy Kalina będzie w stanie odzyskać radość życia?

Czy jej starsza córka w końcu znajdzie szczęście?

Salamandra. Historia niedojrzałej dojrzałości jest kolejną częścią serii Matki, czyli córki, na którą wszyscy czekali!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/salamandra-historia-o-niedojrzalej-dojrzalosci-natasza-socha-p-1956480.html?q=salamandra.+historia+o+niedojrza%b3ej+dojrza%b3o%b6ci&sgtype=prodonecol