– „Rodzina z naprzeciwka” Nicole Trope

Czasami najbardziej idealne rodziny skrywają najokropniejsze sekrety

Wszyscy chcą żyć na Hogarth, ładnej, wysadzanej drzewami ulicy z białymi domami. Nowa rodzina, Westowie, pasują tam idealnie.

Katherine oraz Josh wyglądają na niesamowicie zakochanych, a ich śliczne pięcioletnie bliźniaki biegają po zielonym trawniku, krzycząc wesoło.

Wkrótce jednak ludzie zaczynają się zastanawiać: dlaczego nie przyjmują zaproszeń na grilla?

Dlaczego, gdy pukasz do ich drzwi, odprawia cię, zamiast zaprosić do środka?

Każda rodzina ma swoje tajemnice, a w najgorętszy dzień roku prawda ma wyjść na jaw. Gdy za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się tragedia, wraz z nadejściem świtu rozlega się wycie syren. Na ulicy Hogarth już nigdy nie będzie tak samo.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/rodzina-z-naprzeciwka-nicole-trope-p-1676872.html?q=rodzina+z+naprzeciwka&sgtype=prodonecol