– Randka w ciemno z książką i walentynkowymi sentencjami w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia

Luty to miesiąc wyjątkowy, m.in. dlatego, że jest najkrótszy w roku i że kojarzy się z miłością…  14 lutego obchodzimy Walentynki czyli święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Gminy Witonia przygotowała walentynkowe propozycje dla odwiedzających nas czytelników.

Dorośli, dzieci i młodzież  po raz kolejny w okresie od 14 do 17 lutego mogli wziąć udział w „Randce w ciemno z książką” czyli wypożyczyć książkę-niespodziankę. Do każdej wypożyczonej książki dołączone były: czekoladowe serce z walentynkową sentencją i balonik serce z logo biblioteki.

W atmosferze walentynkowego świętowania upłynęły także spotkania z Klubem „Seniora+” , Klubem Samopomocy „Stara Szkoła” i  członkami Dyskusyjnego Klubu Książki.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej propozycji i wspólnie z biblioteką, w towarzystwie książek celebrowali walentynkowe święto.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...