– „Randka w ciemno z książką” 2024

14 lutego – Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni. To czas, kiedy robimy swoim najbliższym miłe i urocze niespodzianki. Tak też było w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego. Aby uczcić obchody Dnia Zakochanych Biblioteka zorganizowała po raz kolejny akcję promującą czytelnictwo „Randka w ciemno z książką !!!”. Zabawa czytelnicza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród czytelników tych dużych jak i tych małych. Zasada była niezwykle prosta – na uczestników akcji czekały tajemnicze, owinięte w gazetę, ozdobione czerwonymi serduszkami pozycje. Losowaniu towarzyszyły emocje, ponieważ opakowanie nie zdradzało ani autora, ani tytułu książki. Walentynkowe literackie niespodzianki rozeszły się błyskawicznie Akcja wzbudziła wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów. Czytelnicy bowiem, mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli. Każdy z uczestników „Randki w ciemno z książką”  otrzymał lizaka – czekoladowe serce, do którego załączona była walentynkowa sentencja oraz balonika serduszko z logo Biblioteki. Mamy nadzieję, że randka z książką była udana. Przecież Walentynki to świetna okazja, by zakochać się w czytaniu!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej propozycji i wspólnie z Biblioteką Publiczną Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego, w towarzystwie książek celebrowali walentynkowe święto. Kolejna randka za rok! Ale już dziś zapraszamy!!!

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...