– Przypominamy – Academica dostępna w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że Biblioteka Publiczna Gminy Witonia jest w grupie bibliotek należących do systemu ACADEMICA. Zapraszamy do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA, która oferuje dostęp do pełnych tekstów ze zbiorów Biblioteki Narodowej.

ACADEMICA udostępnia:

  • publikacje z domeny publicznej oraz te, które są udostępniane na wolnych licencjach lub w oparciu o licencje, z których można korzystać bez ograniczeń, poprzez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, ze strony academica.edu.pl,
  • publikacje chronione prawem autorskim, dostępne w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia na przeznaczonym terminalu dostępnym w godzinach pracy biblioteki (po zalogowaniu).

System academica.edu.pl oferuje czytelnikom:

  • Dostęp do współczesnych publikacji naukowych
  • Zasoby Biblioteki Narodowej dostępne w witońskiej bibliotece
  • Publikacje chronione prawem autorskim są udostępnione na terminalu w naszej bibliotece
  • Publikacje z domeny publicznej oraz licencjonowane dostępne online są bez ograniczeń
  • Uwaga. Na terminalu, na którym udostępniane są publikacje naukowe, nie ma możliwości pobierania i drukowania przeglądanych materiałów
  • Korzystanie z systemu jest całkowicie darmowe

Aby przejść do strony ACADEMICA – kliknij w poniższy link:

https://academica.edu.pl/

Przydatne odnośniki:

Jak korzystać z Cyfrowej Wypożyczalni Academica:

https://academica.edu.pl/help

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...