– „Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz” Matthew Perry

Niemalże wszyscy kochamy seriale telewizyjne. Wieczorny seans przed srebrnym ekranem sprawia, że choć na chwilę możemy oderwać się od szarego, codziennego życia. Jednym z najbardziej lubianych seriali na świecie są „Przyjaciele”. O słynnej produkcji powstają także książki, co udowadnia Matthew Perry swoją publikacją zatytułowaną „Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz”.

Matthew Perry był jedną z najjaśniejszych gwiazd „Przyjaciół”. W swojej autobiograficznej książce przenosi on swoich czytelników na plan tego arcyzabawnego sitcomu. Oprócz salw śmiechu książka ta przedstawia także czytelnikom opis zmagań autora z trwającym wiele lat uzależnieniem. Perry w sposób pełen humoru opisuje długie lata swojej walki z chorobą alkoholową i narkotykową. To książka, która nie tylko pozwala nam poznać wiele śmiesznych ciekawostek z naszego ulubionego serialu, lecz także skłania do wielu przemyśleń i budzi podziw dla człowieka, który nie poddaje się uzależnieniu. Jest to pozycja z całą pewnością pouczająca i warta uwagi.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/przyjaciele-kochankowie-i-ta-wielka-straszna-rzecz-matthew-perry-p-1729173.html?q=przyjaciele%2c+kochankowie+i+ta+wielka+straszna+rzecz&sgtype=prodonecol