– „Przygody piratów. Słonecznikowa 5. Tom 2” Aniela Cholewińska-Szkolik

Poznajcie sympatyczne rodzeństwo – przedszkolaki Krzysia i Lilkę oraz ich młodszego braciszka Adasia.

Maluchy mieszkają w domu z ogródkiem na ulicy Słonecznikowej z mamą, tatą i kudłatym urwisem – pieskiem Zadziorem. Są ciekawe świata, zadają mnóstwo pytań i nie potrafią się nudzić.

Nadeszło słoneczne lato! Krzyś, Lilka i Adaś mają wciąż nowe przygody! Dzieciom nie brakuje wyobraźni, dlatego łowienie ryb w stawie w piaskownicy nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Wodospad w ogrodzie? Proszę bardzo! Nie mówiąc już o pirackich przygodach i poszukiwaniach pewnego… skarbu.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/przygody-piratow-slonecznikowa-5-tom-2-aniela-cholewinska-szkolik-p-1667291.html?q=przygody+pirat%f3w.+s%b3onecznikowa+5.+tom+2&sgtype=prodonecol