– Propozycja na wakacyjny spacer – mobilny quest o Ignacym Kamińskim

Drodzy Czytelnicy, Użytkownicy i Odwiedzający wirtualnie Bibliotekę Publiczną Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego!

Przypominamy, że QUEST poświęcony Ignacemu Kamińskiemu jest dostępny dla wszystkich chętnych do 30.11.2024 r. Warunkiem jest zainstalowanie na telefonie aplikacji ActionTrack oraz zeskanowanie kodu QR dostępnego na stronie Urzędu Gminy w Witoni sekcja biblioteka https://gminawitonia.pl/biblioteka-publiczna/ a także na drzwiach biblioteki.

Quest jest również dostępny w wersji „kanapowej” na kodzie QR FLOW, w której będzie można zagrać nie wychodząc z domu.

Za stworzenie gry odpowiedzialna jest Fundacja Good Culture.

Quest poświęcony Ignacemu Kamińskiemu jest częścią projektu pn. Genialny samouk – Ignacy Kamiński, lokalny patriota, znakomity rzeźbiarz i urodzony gawędziarz realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego do 30 listopada 2023 r. dzięki dofinansowaniu w ramach programu dotacyjnego „Patriotyzm Jutra” ze środków finansowych Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej grze dotyczącej życia i działalności naszego patrona – Ignacego Kamińskiego.

Życzymy dobrej zabawy podczas spaceru witońskimi ulicami lub w domowym zaciszu czy podczas wakacyjnego wyjazdu!

Instrukcja Action Track

Regulamin questu poświęconego Ignacemu Kamińskiemu WERSJA MOBILNA

KOD QR

Regulamin questu poświęconego Ignacemu Kamińskiemu WERSJA KANAPOWA