– Projekt „Mała książka – wielki człowiek” w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia rośnie w siłę!

W ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek” wyprawki czytelnicze odebrali:  Kasia, Lena, Rozalia, Patryk, Nadia, Natalia, Karina i Aleksander powiększając tym samym grono Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Witonia, a przede wszystkim przyłączyli się do zabawy w czytanie. Cieszymy się ogromnie, że rozpalamy w najmłodszych czytelnikach miłość do książek, że wspólnie z rodzicami mogą przeżyć fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką.

Czekamy na kolejnych ciekawych świata książek przedszkolaków, którzy chcą stanąć na pokładzie naszego czytelniczego statku i wyruszyć z nami ku nieznanej przygodzie.

Serdecznie zapraszamy!