– „Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody. Tom 5” Brandon Mull

Wielka przygoda i epickie zmagania czekają na młode osoby, które gotowe są zmierzyć się ze złem! Dzięki tej książce mają okazję ponownie wyruszyć do świata wypełnionego magią i niezwykłymi zdarzeniami. Emocje zapewni „Powrót zabójców smoków”, czyli piąta część serii „Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody”!

Ludzkość jest zagrożona i grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Celebrant zjednoczył smoki, które stały się jedną wielką mściwą armią. Tylko jeden artefakt powstrzymuje go jak dotąd przed dokonaniem wściekłego ataku. Jako Król Smoków pragnie tego ponad wszystko i czeka na właściwy moment. Sytuacja jest coraz bardziej rozpaczliwa i stare sojusze wystawiane są na wielką próbę przez rosnącą presję. Seth i Kendra w obliczu tych zdarzeń muszą znaleźć nowych sprzymierzeńców.

Seth ma do wykonania wyjątkowo trudną misję – najniebezpieczniejszą, jakiej kiedykolwiek się podjął. Musi on wywiązać się z przysięgi, którą złożył Śpiewającym Siostrom. Wspiera go w tym jedynie Calvin, Maleńki Bohater. Seth ma zebrać fragmenty Klejnotu Eteru. Wśród nich są kamienie z koron Króla Smoków, Królowej Olbrzymów i Króla Demonów.

W tej części bohaterowie stoczą ostatnią walkę w ukrytym królestwie o nazwie Selona. Czy zdołają wygrać i zatriumfować nad wrogiem? Szanse na zwycięstwo pojawią się, kiedy powstaną legendarni zabójcy smoków, odkryte zostaną zaginione sekrety i zbudzą się przedwieczne moce. Tylko, czy tak się stanie?

Przekonasz się o tym, czytając tę książkę i stając się częścią niesamowitych wydarzeń! Przygotować się też należy na oszałamiający i porywający finał dziesięciotomowych cyklów Baśniobór i Smocza Straż.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/powrot-zabojcow-smokow-smocza-straz-basniobor-nowe-przygody-tom-5-brandon-mull-p-1652509.html?q=powr%f3t+zab%f3jc%f3w+smok%f3w.+smocza+stra%bf.+ba%b6niob%f3r.+nowe+przygody.+tom+5&sgtype=prodonecol