– „Powrót wroga” Weronika Tomala

Miłośniczko lub miłośniku literatury obyczajowej i romansów! Oto przed Tobą książka uwielbianej przez polskich czytelników pisarki Weroniki Tomali. „Powrót Wroga” to drugi tom trzymającej w napięciu mafijnej serii „Niebezpieczna miłość”.

Jeśli masz za sobą lekturę pierwszej części trylogii pt. „Contadina. W sieci kłamstw” koniecznie sięgnij po ten tytuł. Jeśli nie – nie ma czasu do stracenia! Musisz nadrobić tę powieść. Zwłaszcza gdy lubisz elektryzujące historie skomplikowanych, gorących uczuć w przestępczym półświatku.

„Powrót wroga” ma w sobie to, co dobry gangsterki romans mieć powinien. Płomienną miłość, obsesję, niebezpieczeństwo, okrucieństwo, mafijne porachunki i tajemnice mrocznej przeszłości.

A wszystko zaczyna w momencie, kiety główny bohater imieniem Franco w trakcie śnieżycy pomaga nieznajomej kobiecie rodzącej na przystanku autobusowym. Wtedy nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze kiedykolwiek będzie miał z nią styczność. Jakieś jest jego zdziwienie, gdy Gulia pewnego dnia pojawia się w jego drzwiach z noworodkiem na rękach.

Kobieta ucieka przed swoim oprawcą i bardzo trudną przeszłością. Ma za sobą niewyobrażalny koszmar i szuka schronienia. Boi się nie tylko o swoje życie, ale przede wszystkim pragnie ocalić nowo narodzoną córeczkę. Jedyne co jej przyszło do głowy to znaleźć mężczyznę, który już raz okazał jej serce.

Prosząc Franca o pomoc nie zdaje sobie sprawy, że nie jest on do tak końca tak dobrym człowiekiem, jak jej się wydaje... Jest mafiosem, który skrywa ciemne sekrety. Czy delikatna Gulia i jej maleństwo zdołają roztopić lodowatą powłokę mężczyzny?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/powrot-wroga-weronika-tomala-p-1851065.html?q=powr%f3t+wroga&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...