– „Poukładałeś mój świat. Ja, kobieta. Część 3” Karolina Wilczyńska

Nieoczekiwane spotkania, które wszystko zmieniają.

Zwyczajny spacer po parku okazuje się początkiem niecodziennej relacji. Ratując psa, Klara poznaje Kornelię i jej syna. Malarka zyskuje modelkę do kolejnego obrazu, Kornelia – słuchaczkę, której decyduje się opowiedzieć swoją historię. A los nie był dla niej łaskawy.

To spotkanie, a szczególnie syn modelki, inspirują Klarę do tego, by przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Na jaw wychodzą sekrety rodzinne, a malarka staje przed koniecznością podjęcia wielu trudnych decyzji.

Seria „Ja, Kobieta” to powieści, które namalowało życie. Pełne emocji, smutku, żalu, ale i nadziei na to, że jeszcze zaświeci słońce.

Czy odnajdziesz w tej historii cząstkę siebie?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/poukladales-moj-swiat-karolina-wilczynska-p-1698902.html?q=pouk%b3ada%b3e%b6+m%f3j+%b6wiat&sgtype=prodonecol