– „Porwani. Echo. tom 4” Marcel Moss

„Porwani” Marcela Mossa to intrygujący thriller, którego akcja rozgrywa się w Łodzi w 2017 roku. Dwudziestoletnia Michalina Antkowiak wychodzi z domu na spotkanie z przyjaciółką, ale niespodziewanie znika. Zaniepokojeni rodzice oskarżają o porwanie jej chłopaka Doriana Misztryna. Z powodu solidnego alibi syna kontrowersyjnego biznesmena śledztwo utyka w martwym punkcie.

Kilka lat później Michalina powraca w tych samych ubraniach, które miała na sobie w dniu zaginięcia. Jednakże, mimo próśb, nie jest w stanie wydusić z siebie ani słowa. W tę tajemniczą sprawę angażują się detektywi Ignacy „Igi” Sznyder i Sandra Milton z Agencji Poszukiwań Osób Zaginionych „ECHO”. Postanawiają oni sięgnąć do korzeni i odkryć, co naprawdę zaszło.

Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że klucz do zagadki może być związany z weekendowym wyjazdem grupy przyjaciół w Karkonosze. To wydarzenie na zawsze zmieniło losy uczestników, a prawda zdaje się znajdować w mrocznych zakamarkach ich przeszłości.

„Porwani” to nie tylko historia zaginięcia i ponownego pojawienia się, ale także psychologiczny thriller, który ukazuje, że powrót do domu nie zawsze oznacza odnalezienie się. Marcel Moss zgrabnie splata wątki zbrodni, tajemnicy i psychologii postaci, rzucając detektywom oraz czytelnikom wyzwanie rozwikłania zagadki, która tkwi w mrocznych zakamarkach ludzkiej psychiki. Czy prawda wyzwoli porwane dusze z ich mentalnych klatek? Odpowiedzi czytelnicy muszą szukać w tej fascynującej powieści.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/porwani-echo-tom-4-marcel-moss-p-1959150.html?q=porwani.+echo.+tom+4&sgtype=prodonecol