– „Pojedynek. Intrygi i namiętności. Tom 2” Elżbieta Pytlarz

Czytelnicy, którzy byli zachwyceni pierwszą częścią wyjątkowej sagi „Intrygi i namiętności”, doczekali się drugiego tomu. „Pojedynek. Intrygi i namiętności” to opowieść bardzo nostalgiczna i klimatyczna. Można ją określić jako niedzisiejszą, a jednocześnie wyjątkową. Co zmieniło się u głównych bohaterów?

Emilia i Henryk Długopolscy pojechali w podróż poślubną do Wiednia. Nie była to jednak klasyczna i pełna romantyzmu wycieczka. Małżonkowie są skłóceni i nic nie zapowiada zmiany tej sytuacji. Ich ojcowie wierzą jednak, że młodzi stanowią idealną parę. Ostatecznie okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Emilia musi wybrać, czy powrócić do złotej klatki w swoim rodzinnym domu, czy też pozostać w białym małżeństwie.

Z czasem pojawiają się inne możliwości. Czy kobieta będzie miała na tyle odwagi, aby z nich skorzystać? Ojciec młodej małżonki ma w planach wychować zięcia na swojego następcę. Czy w ogóle do tego dojdzie? Jak potoczą się losy pary? Czy można jeszcze uratować to małżeństwo?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/pojedynek-intrygi-i-namietnosci-tom-2-elzbieta-pytlarz-p-1817935.html?q=pojedynek.+intrygi+i+nami%eatno%b6ci.+tom+2&sgtype=prodonecol