– Podziękowania Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za udział w Narodowym Czytaniu 2023

Mamy zaszczyt poinformować, że do Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzeja Duda skierował podziękowania za udział w tegorocznej akcji Narodowego Czytania.

Jako podziękowanie, a zarazem pamiątkę wspólnej lektury Narodowego Czytania w roku 2023 Biblioteka otrzymała okolicznościowy egzemplarz „Nad Niemnem” z wpisem dokonanym przez Parę Prezydencką.