– „Płomień pod moją skórą. After. Tom 1” Anna Todd

Początek bestsellerowej serii, która porwała niejedną czytelniczkę. Sięgnij po „Płomień pod moją skórą” Anny Todd i dowiedz się, jak rozpoczęła się niezwykła relacja między Tessą a Hardinem.

„Płomień pod moją skórą” to powieść rozpoczynająca cykl „After”. W tej książce odbiorca poznaje Tessę, dziewczynę, która właśnie wybiera się na studia. Wszystko w swoim życiu ma już zaplanowane i poukładane. Ma zamiar dostać się na staż, a w kolejnym kroku rozpocząć pracę w dobrym wydawnictwie. Z tego powodu nie zamierza brać aktywnego udziału w bujnym życiu towarzyskim, które toczy się na kampusie, a skupić się na rozwoju własnych umiejętności, poszerzaniu horyzontów i pilnej nauce. Chłopaka już ma i to z nim ma zamiar spędzić resztę życia.

Kiedy więc przybywa na miejsce, jest nieco przerażona otoczeniem, w jakim przyjdzie jej się poruszać przez najbliższe lata. Choć z początku twardo trzyma się swojego postanowienia, z czasem dochodzi do komplikacji. Na horyzoncie pojawia się Hardin, chłopak, który z jednej strony jest bardzo fascynujący, z drugiej natomiast nikogo nie traktuje poważnie. Czy to możliwe, by za jego sprawą Tessa zakosztowała czegoś zupełnie nowego, co pozwoliłoby jej odetchnąć pełną piersią? Czy jednak skomplikowana relacja obojga bohaterów będzie zdolna przetrwać wiele prób?

Przeczytaj „Płomień pod moją skórą” i przekonaj się, jak cienka jest granica między przyjaźnią a nienawiścią.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/after-tom-1-plomien-pod-moja-skora-anna-todd?q=p%b3omie%f1+pod+moj%b1+sk%f3r%b1.+after.+tom+1.+wydanie+filmowe&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...