– Pilne! Ważny komunikat! Konkursy „Kartka Bożonarodzeniowa” i „Witońska opowieść wigilijna”

Szanowni Uczestnicy, Rodzice, Opiekunowie!

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia informuje, że ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa” i konkursu literackiego „Witońska opowieść wigilijna” nastąpi w dniu 13.01.2023 r. (piątek) według następującego porządku:

  • dzieci z klas I – III ( przedział wiekowy 7-9 lat) podczas apelu szkolnego w holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni w godz. 8:50 – 9:30;
  • dzieci i młodzież z klas IV – VIII (przedział wiekowy 10- 14 lat) podczas apelu szkolnego w holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni w godz. 9:50 – 10:30;
  • dzieci w wieku przedszkolnym (przedział wiekowy 4- 6 lat) w lokalu Biblioteki Publicznej Gminy Witonia o godz. 13:15.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...