– Pilne! Ważny komunikat! Konkursy „Kartka Bożonarodzeniowa” i „Witońska opowieść wigilijna”

Szanowni Uczestnicy, Rodzice, Opiekunowie!

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia informuje, że ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa” i konkursu literackiego „Witońska opowieść wigilijna” nastąpi w dniu 13.01.2023 r. (piątek) według następującego porządku:

• dzieci z klas I – III ( przedział wiekowy 7-9 lat) podczas apelu szkolnego w holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni w godz. 8:50 – 9:30;
  • dzieci i młodzież z klas IV – VIII (przedział wiekowy 10- 14 lat) podczas apelu szkolnego w holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni w godz. 9:50 – 10:30;
  • dzieci w wieku przedszkolnym (przedział wiekowy 4- 6 lat) w lokalu Biblioteki Publicznej Gminy Witonia o godz. 13:15.