– „Piekło” Max Czornyj

„Piekło” to już 10 tom serii z komisarzem Erykiem Deryło. To brutalny i mroczny cykl kryminałów dla czytelników o stalowych nerwach. Co tym razem Max Czornyj przygotował dla swojego bohatera? W całej historii na pewno nie zabraknie napięcia i grozy, za które czytelnicy tak lubią książki autora.

Lublinem wstrząsa informacja o bestialskich zbrodniach. Wszystko wskazuje na to, że nieznany sprawca wybiera ofiary w przypadkowy sposób. Terroryzuje mieszkańców miasta, którzy nie mogą czuć się bezpiecznie. Do tego cierpienie i śmierć ofiar są transmitowane w dark necie. Czy te zbrodnie łączy coś więcej, niż morderca i satysfakcja, jaką czerpie z zadawanego okrucieństwa?

To jeszcze nie koniec zła, z jakim przyjdzie się zmierzyć Deryle w najnowszej książce serii. Tamara Haler znika. Komisarz będzie musiał poruszyć niebo i ziemię, a nawet samo tytułowe piekło, żeby ją znaleźć. Czy zniknięcie Tamary jest związane z najnowszą sprawą, jaką zajmuje się Eryk Deryło?

Szaleniec, którego trzeba złapać, zanim skrzywdzi więcej osób. Partnerka, którą trzeba odnaleźć, zanim będzie za późno. Czornyj nie głaszcze po pleckach swojego bohatera, a ponownie popycha go w wir zła i brutalności. Czy tym razem komisarzowi uda się wyjść cało z potyczki?

Max Czornyj nie tylko nie oszczędza bohatera, ale też nie oszczędza czytelnika. Od samego początku „Piekła” rzuca go w historię pełną bestialstwa i okrucieństwa. Autor nie stroni od obrazowości w opisach cierpienia i śmierci. Czy warto? Czornyj ma na swoim koncie prawie milion sprzedanych egzemplarzy. Każda nowość, jaka wychodzi spod jego pióra, z miejsca trafia na listy bestsellerów. Liczby mówią same za siebie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/pieklo-komisarz-eryk-derylo-tom-10-max-czornyj-p-1664975.html?q=piek%b3o.+komisarz+eryk+dery%b3o.+tom+10&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...