– „Peppa Pig. Paczka przyjaciół z przedszkola”

Książka dla najmłodszych opowiada o przygodach sympatycznej Peppy, jej rodziny i przyjaciół. Dwie historie rozbawią małych i dużych, a ich wspólne czytanie pomoże przekazać dziecku pasję do słowa pisanego. Na końcu każdego opowiadania znajdują się pytania, które wspierają rozumienie tekstu i pamięć.

W książce znajdziecie dwie historie: Nowa koleżanka i Jedziemy na wycieczkę!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/swinka-peppa-czytajmy-razem-paczka-przyjaciol-p-1534158.html