– „Oszukana” Charlotte Link

Jesteś miłośniczką/kiem kryminałów? Najlepiej by było gdyby ten kryminał posiadał jeszcze obyczajowo-psychologiczny wątek, wartką akcję i fascynujących bohaterów? Czy czasem nie wymagasz za dużo? Nie! Powieść Charlotte Link „Oszukana” taka właśnie jest. Dostarczy masy emocji i zapewni godziny niesamowitej rozrywki na najwyższym poziomie.

Bohaterką powieści jest Kate Linville. To policjantka, która pracuje w Scotland Yardzie. Kobieta ma świadomość, że gdzieś zatraciła swoje szczęśliwe życie, koś jej je odebrał. Jedyną osobą, którą kochała był jej ojciec. Został jednak zamordowany w brutalny sposób.

Kate, nieśmiała i samotna kobieta, zostaje całkiem sama. Traci wszelkie wsparcie. Policjantka postanawia sama rozwiązać sprawę morderstwa ojca. Nie wierzy w umiejętności miejscowego śledczego, który notorycznie nadużywa alkoholu. W miarę postępów w śledztwie, Kate odkrywa, że ojciec posiadał wiele sekretów, a jego przeszłość jaką znała była tylko iluzją. Czy Kate znała w ogóle swojego ojca, czy tylko wyobrażenie o nim?

W momencie, kiedy akcja w pełni się rozwija, powieść szokuje, zaskakuje i oczarowuje. Wciąż nabiera tempa. Historia owiana tajemnicą nie pozwala oderwać się od lektury, choćby na chwilę. Świat bohaterki legł w gruzach, próbuje go poskładać, ale przede wszystkim dowiedzieć się, co go zniszczyło.

Charlotte Link wyjaśnia wszystkie wątki, żadnego nie zostawia przypadkowi. To bardzo cenne i pokazuje tylko, z jaką starannością autorka podchodzi do pisania. Niemiecka pisarka stworzyła unikatową książkę, wspaniały kawałek literatury. To niezwykła propozycja dla wszystkich miłośników kryminałów z wątkiem obyczajowo-psychologicznym.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/oszukana-charlotte-link-p-854500.html?q=oszukana&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...