– „Ostra” Marek Krajewski

Marek Krajewski powraca z nowym kryminałem. „Ostra” to powieść, która nie pozwoli czytelnikowi nawet na chwilę oderwać się od czytania, a zawarta w niej misternie zaplanowana przestępcza gra nie da się tak łatwo rozwikłać.

Małe miasto położone tuż nad rzeką Siecznicą to środowisko, w którym królują wszechobecna korupcja i mafijne powiązania. Nocami staje się zaś sceną narkotykowej działalności i postępującego alkoholizmu wśród mieszkańców. Gdy w pozornie nieszczęśliwym wypadku traci życie jeden z podpalaczy, który na co dzień był pozbawionym pracy alkoholikiem, szybko okazuje się, że to tylko wstęp do niebezpiecznej gry prowadzonej przez groźnego przeciwnika. Jedyną osobą, która zdaje się znać prawdę na temat śmierci podpalacza, jest prostytutka Rakieta, lecz kobieta znika bez śladu.

Detektyw Ewa Skoczek wraz z adwokatką Małgorzatą Drewnowską postanawiają znaleźć zagubioną dziewczynę i uzyskać od niej informacje. Ich próby rozwikłania sprawy zmuszają przestępcę do działania. Czy kobiety zdołają dotrzeć do prawdy? Na przeszkodzie stanie im nie tylko zabójca, ale i własna przeszłość, która postanowi o sobie przypomnieć w najgorszym możliwym momencie. Kto wygra tę skomplikowaną i niebezpieczną grę?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ostra-marek-krajewski-p-1886399.html?q=ostra&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...