– „Orszak śmierci. Bieszczadzkie demony. Tom 3” Emilia Szelest

„Orszak śmierci” to trzeci tom serii Bieszczadzkie demony Emilii Szelest. Zaskakujące połączenie thrillera i romansu przenosi czytelnika wprost do najbardziej tajemniczego zakątka Polski, w którym licho nigdy nie śpi.

Wygląda na to, że mrok na dobre rozgościł się w Bieszczadach i sieje spustoszenie. Śledztwo, które prowadzi młoda prokurator Magda Jaskólska, rozlewa się coraz szerszymi kręgami na całą Polskę, jednak kobieta jest przekonana, że wszystko zaczęło się i musi zakończyć właśnie w jej małej ojczyźnie. Czy wciąż może liczyć na pomoc Damiana – byłego śledczego, który mimo prześladujących go demonów zdołał skraść jej serce?

Kiedy lokalna dziennikarka zostaje zamordowana i pogrzebana w lesie zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Być może jedynym sposobem na odkrycie całej prawdy jest zdobycie nowych sojuszników – takich, którzy nie przestraszą się nawet całej gromady demonów maszerujących przez Bieszczady w swoistym orszaku śmierci.

„Orszak śmierci” to propozycja dla wielbicieli powieści z pogranicza gatunków – wątki kryminalne przeplatają się tu z romansowymi i obyczajowymi, by zapewnić solidną dawkę wrażeń. Świetnie oddany górski koloryt, wielowarstwowa intryga oraz burzliwa relacja głównych bohaterów – oto recepta na emocjonującą lekturę!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/orszak-smierci-bieszczadzkie-demony-tom-3-emilia-szelest-p-1767454.html?q=orszak+%b6mierci.+bieszczadzkie+demony.+tom+3&sgtype=prodonecol

[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...