– „Opowiadania do chichotania” Renata Piątkowska

Lubisz się śmiać i dokazywać? W takim razie koniecznie sięgnij po nową książeczkę o przygodach Tomka, „Opowiadania do chichotania”, a potem przeżywaj je wraz z nim, nie przestając chichotać.

Śmiech to przecież zdrowie. Czemu więc nie sprowokować go kolejnymi opowiadaniami o rezolutnym Tomku? Książeczka „Opowiadania do chichotania” na pewno nie zawiedzie nadziei najmłodszych Czytelników na świetną zabawę. Niby znów poruszymy razem całkiem codzienne sprawy, ale jeśli zrobimy to wraz z naszym bohaterem, wszystkie okażą się ciekawsze i jakby stworzone do śmiechu.

Optymistycznie nastawiony do świata przedszkolak cieszy się każdym dniem i nawet te wyjątkowo szare, ponure momenty tryskają niespodziewanie feerią barw. Tym razem najmłodsi przeżyją wraz z Tomkiem fascynującą wyprawę na basen, nauczą się sznurować buty, co wcale nie będzie ani troszkę nudne, a także wreszcie zagrają w piłkę (bo to przecież najlepsza zabawa!). Pojawi się też miejsce na pewne rozważania. Mały bohater będzie się zastanawiał, co takiego może się przyśnić psu, a co z kolei tacie. Pomyśli też nad sposobem schowania słodyczy w taki sposób, by przypadkiem nie dobrał się do nich największy łakomczuch. A co z tego wyniknie? Jak zwykle kupa śmiechu i ogrom zabawnych sytuacji, obok których Czytelnik na pewno nie przejdzie obojętnie. Książeczka będzie doskonała dla dzieci od trzech do siedmiu lat.

Autorką „Opowiadań do chichotania” jest Renata Piątkowska. Autorka wielu historii dla dzieci, otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz za całokształt swojej twórczości. Ponadto, została też uhonorowana Orderem Uśmiechu.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/opowiadania-do-chichotania-renata-piatkowska?q=opowiadania+do+chichotania&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...