– „Operacja tajemnica zamku” Jorn Lier Horst

Kolejna część serii Operacje dla młodych wielbicieli zagadek detektywistycznych!

Tiril i Oliver wybrali się z Ottonem pod namiot. Nagle w oknie starego zamczyska na Wyspie Żmij dostrzegają mrugające światło. Co takiego się tutaj dzieje?

Detektywi muszą poszukiwać śladów, rozwiązywać zagadki i łamać szyfry w czym może im towarzyszyć czytelnik. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo rozwiązania kryją się w tekście i na ilustracjach oraz na następnej stronie. Pościg prowadzi przez tajemne drzwi, wilgotne piwnice i ciemne przejścia wykute w skale.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/operacja-tajemnica-zamku-jorn-lier-horst-p-1779189.html?q=operacja+tajemnica+zamku&sgtype=prodonecol