– „Operacja kociołek czarownicy” Jorn Lier Horst

Dwudziesty dziewiąty tomik bestsellerowej serii niezwykłych przygód młodych detektywów z Biura Detektywistycznego nr 2.

Tiril, Oliver i Otto szykują się na wielką imprezę z okazji Halloween, która ma się odbyć w teatrze. Przed jego budynkiem stoi kociołek czarownicy, używany do zbierania pieniędzy. Zazwyczaj jest zamknięty na kłódkę. Teraz jednak ktoś się do niego włamał, ale w kociołku wciąż jest pełno pieniędzy. Kto i dlaczego otworzył pokrywę kociołka? Tiril i Oliver rozpoczynają poszukiwania wśród strachów na wróble, nietoperzy, szkieletów, wampirów, duchów, czarownic, mumii i potworów, aby rozwiązać zagadkę. Może i ty chcesz skorzystać z niecodziennych przepisów na Halloween, takich jak straszne potrawy, wstrętne desery i ohydne napoje?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/operacja-kociolek-czarownicy-biuro-detektywistyczne-nr-2-tom-29-jorn-lier-horst-p-1882071.html?q=operacja+kocio%b3ek+czarownicy