– „Operacja jednorożec” Jorn Lier Horst

Operacja Jednorożec to kolejny tom przygód Tiril, Olivera i psa Ottona, czyli Biura Detektywistycznego nr 2. To kolejna książka w serii Operacja która wydana została w dużym formacie i zawiera – poza kryminalnym opowiadaniem – mnóstwo zadań i zagadek dla czytelników!

Ktoś twierdzi, ze na północnoamerykańskiej prerii widział jednorożca. Czy to jest możliwe? Jednorożce istnieją przecież tylko w bajkach, prawda? Tę sprawę należy dokładnie zbadać. Dziadek Franz kolejny raz zabiera Tiril, Olivera i Ottona na bardzo ciekawą wyprawę.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/operacja-jednorozec-jorn-lier-horst-p-1678561.html?q=operacja+jednoro%bfec&sgtype=prodonecol