– „On jest prawem. Mystic. Tom 3 ” Kinga Litkowiec

Nie wierzyłam, że Dylan odwzajemni moje uczucia. Postanowiłam więc o nim zapomnieć. Poznałam Paula. Zaręczyłam się i planowałam ślub jak z bajki.

Na wieczorze panieńskim dowiedziałam się, że narzeczony od dawna mnie zdradza. Mój świat rozpadł się na kawałki. Od tego momentu przestałam wierzyć w dobre zakończenia.

Znalazłam ukojenie w pracy. Szef powierzył mi odpowiedzialne zadanie. Miałam pojechać na targi mody do Londynu z… Dylanem. Uznałam to za mało zabawny żart losu. W najskrytszych marzeniach nie przypuszczałam, do czego dojdzie podczas pobytu w tym mieście.

Gorący romans to dopiero początek. Wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/mystic-t-3-on-jest-prawem-kinga-litkowiec-p-1963380.html?q=mystic+t.3+on+jest+prawem&sgtype=prodonecol