– „Ogniste serca” Agnieszka Lingas-Łoniewska

Poczucie osamotnienia, nowe uczucia i doznania oraz walka o to, co ważne. Agnieszka Lingas-Łoniewska w swojej książce „Ogniste serca” przedstawia świat, w którym młodzi bohaterowie będą musieli podjąć ważne decyzje i zawalczyć o swój związek, który dla otaczających ich ludzi może być problemem.

Główni bohaterowie książki to Anna – osiemnastolatka, która właśnie przeprowadza się z powrotem do rodzinnego miasta w Teksasie, oraz Jax – przystojniak, który na zewnątrz wygląda na twardziela, ale tak naprawdę czuje się bardzo samotny. Anna po powrocie do domu czuje samotność , zagubienie i wyalienowanie, które towarzyszy jej każdego dnia. Jest córką burmistrza. Znajomi i rówieśnicy traktują ją z niechęcią i dystansem, nie chcą się do niej zbliżać, natomiast dla rodziców najważniejsza jest kariera, więc córka schodzi na dalszy plan.

Któregoś dnia Anna i Jax spotykają się. Od tej pory spędzają coraz więcej czasu razem, poznając siebie nawzajem i odkrywając nowe uczucia i pragnienia. Pochłonięci sobą, nie zauważają, że wokół nich pojawiają się ludzie, którzy są nieprzychylnie nastawieni do ich związku. Czy młodzi bohaterowie będą w stanie zawalczyć o miłość i swoje marzenia?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ogniste-serca-agnieszka-lingas-loniewska-p-1645521.html?q=ogniste+serca&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...