– „Ofiara spełniona” Anna Klejzerowicz

Zbrodnie na dzieciach w każdej społeczności spotykają się z wyjątkowym potępieniem. Osoby, które dopuszczają się gwałtów i morderstw na najmłodszych, otrzymują łatkę niemożliwą do oderwania. I bardzo dobrze. Niestety strach przed konsekwencjami nie wystarcza, aby takie osoby się nie pojawiały. Podczas upalnego lata w Gdańsku i okolicach grasuje gwałciciel i morderca, który za cel upatrzył sobie małe dzieci. Co gorsza, to nie jest koniec problemów. Poznaj je w książce „Ofiara spełniona”.

Ostatnią ofiarą grasującego w okolicach pedofila i mordercy była mała dziewczynka, która wraz z rodziną mieszkała w Kryszewie. Na szczęście udało się zapobiec kolejnym zbrodniom – podczas kolejnej napaści winny zostaje złapany. Nie zwraca to życia wszystkim ofiarom, jednak zapewnia odrobinę spokoju okolicznym rodzicom. Niestety to nie koniec. Kilka miesięcy po złapaniu gwałciciela w mieście zamordowana zostaje kobieta, która była matką ostatniej z ofiar.

Wszystko wskazuje na to, że zbrodnie nie są połączone. Wydaje się, że doszło do bardzo nieszczęśliwego splotu wydarzeń. Mimo to jedna osoba widzi połączenie. Czy dziennikarce śledczej uda się znaleźć dowody, które potwierdzą jej podejrzenia? Przekonaj się sam!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ofiara-spelniona-anna-klejzerowicz-p-1801360.html?q=ofiara+spe%b3niona&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...