– „Odnaleziony” Harlan Coben

Oto książka autorstwa mistrza kryminału. „Odnaleziony” podobnie jak inne powieści pisarza, trzyma nas w napięciu do samego końca i nie pozwala przewidzieć zakończenia!

Harlan Coben jest tym autorem, który doskonale zna się na pisaniu kryminałów. Jego książki od razu stają się światowymi bestsellerami i podbijają serca milionów Czytelników na całym świecie. Kolejna pozycja „Odnaleziony” to trzeci i ostatni tom trylogii „Mickey Bolitar”, z której dowiadujemy się, jaką tym razem tajemnicza zagadkę ma do rozwiązania główny bohater.

Mickey Bolitar jest bratankiem Myrona Bolitara. Minęło już osiem miesięcy od momentu tragicznej śmierci ojca Mickeya. Wszystkie one owocowały w kłamstwa, niedomówienia i pozostawiły po sobie szereg pytań bez odpowiedzi. Bohater wciąż wierzy, że rzekomy wypadek samochodowy był jedynie mistyfikacją. Po ekshumacji zwłok zostaje utwierdzony w swoim przekonaniu i ponownie stara się dociec prawdy na temat ojca. Jednocześnie jednak musi przeprowadzić dwa niezależne śledztwa. Afera dopingowa w drużynie koszykówki z pozoru nie wydaje mu się zbyt ambitna, podobnie jak zaginięcie chłopaka jego przyjaciółki Emy. Oczywiście obie sprawy nabierają tempa, szczególnie kiedy okazuje się, że zaginiony chłopak mógł wcale nie istnieć. Czy w takim razie po raz kolejny to, co wydaje się nam takie proste, chowa za sobą masę tajemnic?

„Odnaleziony” to następny bardzo dobrze napisany kryminał Harlana Cobena. Z początku niezwiązane ze sobą wątki powoli nabierają sensu i łączą się w jeden, zupełnie przerażający i nieprawdopodobny. Tak jednak dzieje się również i w zwykłym życiu, dlatego nigdy nie powinniśmy przestać być czujni na sygnały z zewnątrz. Mickey stara się przeprowadzić śledztwo samodzielnie, chociaż jeszcze nie wie ile będzie to go kosztować i w jak wielkim znajdzie się niebezpieczeństwie. Determinacja i upór nie pozwolą mu jednak na zrezygnowanie z rozwikłania zagadek i udowodnienia po raz kolejny, że nie ma spraw nierozwiązanych. Pozycja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim Czytelnikom, szczególnie tym, którzy mieli już przyjemność spotkać się z wcześniejszymi częściami trylogii: „Schronienie” oraz „Kilka sekund od śmierci”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/odnaleziony-harlan-coben?q=odnaleziony&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...