– „Oddaj to nocy” Agata Czykierada-Grabowska

To opowieść o pewnym tajemniczym wypadku, który odwrócił życie głównej bohaterki do góry nogami. Gdy Twoja pierwsza miłość prosi o pomoc, jak wiele jesteś w stanie poświęcić? Czy dawne uczucia mają znaczenie w obliczu zbrodni i dusznych tajemnic małego miasteczka?

„Oddaj to nocy” to kryminał śledzący losy Olgi – dziennikarki, która z małej wioski uciekła do Edynburga. Zostawiła za sobą dawne życie i relacje, gdy jednak jej dawny ukochany pisze z prośbą o pomoc, decyduje się zaangażować jeszcze raz. Kto jest winny wypadku, w którym zginęła rodzina, i dlaczego oskarżony o niego chłopak przypłacił go życiem w więzieniu? Prosta na pozór sprawa okazuje się pokryta grubym kurzem tajemnic. Miejscowi mieszkańcy mają swoje zdanie na temat winnych i nie dzielą się nim chętnie z obcą już Olgą. Czy prywatne śledztwo, jakie podejmuje kobieta, przyniesie oczyszczenie i rozwiązanie, czy stanie się przyczyną kolejnych dramatów?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/oddaj-to-nocy-agata-czykierda-grabowska-p-1698591.html?q=oddaj+to+nocy&sgtype=prodonecol