– „Nowy Jork. Miasto marzycieli” Magdalena Żelazowska

Nowy Jork często nazywany jest światowym centrum biznesu czy branży handlowej. W cieniu wielkich korporacji żyje ponad 8 milionów osób, zwyczajnych Amerykanów, choć trafniej będzie nazwać ich nowojorczykami. Książka pod tytułem „Nowy Jork. Miasto marzycieli” autorstwa Magdaleny Żelazowskiej to interesujący opis nowojorskiej codzienności, który pokazuje, jak bardzo różnorodnym i wyjątkowym miejscem jest Nowy Jork!

Miasto, które nigdy nie śpi, a w nim ponad osiem milionów nowojorczyków, którzy każdego dnia wykonują swoje codzienne obowiązki. W swoim mieście pracują, wychowują dzieci, relaksują się i często są naprawdę szczęśliwi.

Magdalena Żelazowska w książce „Nowy Jork. Miasto marzycieli” opowiada o losach wielu różnych mieszkańców Nowego Jorku. Zawarto tu nie tylko historie tych najbardziej znanych ludzi sukcesu, ale także przeciętnych ludzi, pracowników firm i korporacji, a nawet imigrantów, bezdomnych czy przestępców. Książka pozwala spojrzeć na realia ich życia w wielkim mieście.

Jak radzą sobie z codziennością? Jak wygląda ich praca? Jak kształtują się u nich związki czy relacje międzyludzkie? To właśnie tak ważne zagadnienia stały się przedmiotem zainteresowań autorki. W efekcie czytelnicy otrzymują pełną ciekawych historii opowieść o nowojorczykach, którzy pomimo trudności losu w większości naprawdę kochają swoje miasto.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nowy-jork-miasto-marzycieli-magdalena-zelazowska-p-1897204.html?q=nowy+jork.+miasto+marzycieli&sgtype=prodonecol