– „Nigdy nie będę młodsza” Agnieszka Dydycz

Łatwo zdecydować, czy spędzić wakacje nad morzem, czy w górach. Trudniej zdecydować, czy przewrócić swoje życie do góry nogami. I żyli długo, i szczęśliwie. Statkiem miłości dopłynęli do rajskiej plaży, by odtąd całować się od wschodu do zachodu słońca i pić szampana?Eee? Wróć, to nie ta bajka! Nasza bajka jest o wiele ciekawsza, a przede wszystkim prawdziwa. Bo Małgorzata chce być szczęśliwa, ale zamierza to zrobić po swojemu: z troską o bliskich. No i żeby motyle w brzuchu nie zamieniły się z powrotem w poczwarki. To nie jest proste ani łatwe ? lecz jest możliwe. I Małgorzata wreszcie wie, co zrobić. Dla niej na pewno jest to szczęśliwe zakończenie. Ach, jak ja dobrze rozumiem Małgorzatę! Tak, jestem babcią, ale z tego powodu niczego w swoim życiu nie zamierzam zmieniać. Nie zacznę robić skarpet na drutach ani nie sprawię sobie tatuażu na? Ja po prostu siebie lubię. I swoje życie też. Co nie zmienia faktu, że każdego dnia mogę spełnić jakieś swoje marzenie albo zrobić coś dla siebie. A co, wolno mi! Marysia Winiarska.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nigdy-nie-bede-mlodsza-agnieszka-dydycz-p-1789809.html?q=nigdy+nie+b%ead%ea+m%b3odsza&sgtype=prodonecol