– „Nieznany ląd. Drużyna. Tom 6” John Flanagan

„Nieznany ląd” to ostatnia, szósta część serii „Drużyna” autora Johna Flanagana o niezwyciężonych i nieustraszonych Czaplach.

Na pokładzie statku panuje wspaniała atmosfera, wszyscy się cieszą i świętują powrót do domu. Nieprzewidywalna pogoda na morzu sprawia, że Czaple wracając do rodzinnych stron wpływają w szalejący na morzu sztorm, który spycha ich statek z obranego kursu i nie pozwala bezpiecznie wrócić do domu. Bohaterowie walczą, aby przetrwać i pomimo tego, że posiadają ogromne doświadczenie, tak potężną anomalię widzieli pierwszy raz w życiu. Okazuje się, że podczas koszmarnych przechyłów beczka z pitną wodą zostaje uszkodzona i cennego płynu starczy zaledwie na kilka dni.

W poszukiwaniu wody i upragnionego lądu kierują się na zachód, trafiając tym samym na nieznany ląd. Jak się szybko okazuje: nieznany, niebezpieczny i zamieszkany. Drużyna zdobywa szacunek tubylczego plemienia Mawagansett w momencie, gdy ratują dwójkę dzieci z paszczy niedźwiedzia.

To nie ostatnia sytuacja, w której Czaple będą musiały walczyć o życie swoje i nowo poznanych przyjaciół. “Nieznany ląd” to kolejna część pełna przygód, humoru a także miłosnych perypetii drużyny, która posiada niekończącą się wolę walki i darzy się wzajemnie braterską miłością.

John Flanagan jest australijskim pisarzem literatury młodzieżowej. Urodził się w Sydney 22 maja 1944 roku. Światową sławę zyskał dzięki publikacji serii „Zwiadowcy”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/druzyna-tom-6-nieznany-lad-john-flanagan?q=nieznany+l%b1d.+dru%bfyna.+tom+6

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...