– „Niewolnicy z Socorro. Drużyna. Tom 4” John Flanagan

Kiedy Czaple zostają wysłane do Araluenu, cała drużyna jest podekscytowana perspektywą nowej przygody.

Niebawem jednak okazuje się, że dawni wrogowie nie śpią, i młodzi żeglarze mogą zapomnieć o spokojnej przeprawie Czaple zostają wplątane w niebezpieczną intrygę i zmuszone do wzięcia udziału w wyprawie, której celem jest uratowanie porwanych Aralueńczyków, którzy mają zostać sprzedani na targu niewolników w Socorro. Tym razem Hal i spółka mają do pomocy jednego z królewskich zwiadowców. Ale nawet takie wsparcie może okazać się niewystarczające.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/niewolnicy-z-socorro-druzyna-tom-4-john-flanagan-p-1675432.html?q=niewolnicy+z+socorro.+dru%bfyna.+tom+4&sgtype=prodonecol