– „Niespełniona miłość” Mirosława Kareta

„Niespełniona miłość” to poruszająca powieść obyczajowa, która zabierze Cię do XIX-wiecznego miasta… Czy młodej służącej uda się spełnić swoje najskrytsze marzenia?

Gdy Józia spotkała Witolda, zobaczyła w nim mężczyznę swojego życia. Nie tylko wykonał jej zachwycający portret, ale i sprawił, że dziewczyna dostrzegła w sobie niezwykłe piękno. Witold pokazał jej, czym jest prawdziwa namiętność i obudził w niej pragnienia, o których wcześniej nawet nie myślała. Józia szybko się w nim zakochała, ale nie mogła zapomnieć o tym, że miłość nie zawsze jest wystarczająca. Zwłaszcza gdy jest się kobietą bez wielkiego majątku, która nie może liczyć na luksusy.

Józia jako służąca musi uważać na zagrożenia, które czyhają na nią w mieście. Choć stara się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, nie zawsze jest traktowana z szacunkiem, a ciężka praca czyni ją wiecznie zmęczoną. Gdy ktoś oskarża ją o kradzież, Józia musi radzić sobie z kolejnymi kłopotami. Próbując odnaleźć swoje miejsce w niegościnnym mieście, Józia zyskuje jednak sprzymierzeńca. Czy w jej codzienności znajdzie się miejsce na miłość?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/niespelniona-milosc-wydziedziczone-tom-2-miroslawa-kareta-p-1642369.html?q=niespe%b3niona+mi%b3o%b6%e6.+wydziedziczone.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...