– „(Nie)pokorna wdowa. W Dolinie Narwi. Tom 4” Urszula Gajdowska

Dwoje ludzi. Zabójstwo. I tajemnice z przeszłości, których odkrycie sprawi, że życie zmieni się nie do poznania. Czy Natalia i Robert znajdą powiązania pomiędzy swoimi rodzinami i prawdziwy powód morderstwa ojca głównego bohatera? W czwartej części sagi „W dolinie Narwi” pt.: „(Nie)pokorna wdowa” mamy śledztwo, które doprowadzi do niespodziewanych wniosków. Czy główni bohaterowie dojdą do prawdy?

Baron Robert Ostrowski to były hulaka i uwodziciel, ale także były żołnierz. Teraz dręczą go koszmary, z którymi próbuje się rozprawić na wszelkie sposoby. Baron pragnie rozwiązać zagadkę zabójstwa ojca. W tym celu wyjeżdża do Warszawy. W trakcie śledztwa na jego drodze staje Natalia Walewska. Jest to wdowa, która ma złe stosunki z teściową, a jej pasją jest ogrodnictwo.

Natalia sprawia wrażenie inteligentnej i uczuciowej kobiety. Bohaterowie postanawiają współpracować w celu odkrycia tajemnic łączących ich rodziny. Okazuje się, że zmarły mąż Natalii był zamieszany w interesy, o których żona nic nie wiedziała. Czy Natalia i Robert nie ryzykują zbyt wiele, brnąc dalej w śledztwo? I jakie plany ma teściowa kobiety?

„(Nie)pokorna wdowa” to czwarty tom cyklu „W dolinie Narwi”, który rozgrywa się na Podlasiu w połowie XIX wieku. Autorką serii jest Urszula Gajdowska. Pierwsze części serii to kolejno: „Zadziorna baronówna”, „Panna bez majątku” oraz „Zakochana hrabina”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-pokorna-wdowa-w-dolinie-narwi-tom-4-urszula-gajdowska-p-1640143.html

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...