– „Niemożliwe historie. Popik i jego wielkie przygody. Tom 5” Aniela Cholewińska-Szkolik

Znacie Popika? To biały terierek o radosnych oczach i ruchliwym nosku. Pomaga swojej właścicielce Misi opiekować się zwierzętami. Z wieloma pacjentami się zaprzyjaźnia, bo to bardzo towarzyski i sympatyczny czworonóg.

Jeśli myślisz, że życie małego pieska jest nudne… to grubo się mylisz! Zwłaszcza teraz, gdy do Popika dołączył Lampart – przygarnięty przez Misię dalmatyńczyk. Popik i Lampart uwielbiają wspólne zabawy! Nie opuszcza ich dobry humor i… zapał do psot. Pieski wybierają się z Misią na leśny wernisaż. Przez pomyłkę niszczą kilka z okazów… Na targu ktoś myli Popika z… ogonem owczarka podhalańskiego! Terierek jest z tego powodu niepocieszony. Dziadek Tadeusz zamówił do domu interesującą paczkę. Może to smakowita karma, a może nowa zabawka dla ciekawskich czworonogów?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/niemozliwe-historie-popik-i-jego-wielkie-przygody-tom-5-aniela-cholewinska-szkolik-p-1998308.html?q=niemo%c5%bcliwe+historie.+popik+i+jego+wielkie+przygody.+tom+5&sgtype=prodonecol