– „Nie wiesz dlaczego” Marcel Moss

„Nie wiesz dlaczego” Marcela Mossa to szokujący thriller psychologiczny, który od pierwszych stron wciąga czytelników w niebezpieczną podróż po meandrach ludzkiej psychiki i zmusza do refleksji na jak najbardziej aktualne tematy.

W prestiżowym Liceum Freuda dochodzi do wydarzenia, które wstrząsa wszystkimi uczniami. Nastoletnia Dagmara znika, a ostatni raz widziano ją niedaleko szkoły, kiedy wsiadała do czyjegoś samochodu. Pojawia się coraz więcej teorii dotyczących jej tajemniczego zaginięcia. Niektórzy uważają, że dziewczyna, która zmagała się z depresją, postanowiła uciec i zacząć wszystko od nowa w odległym miejscu.

Tymczasem mijają dwa miesiące, a śledczy wpadają na trop. Okazuje się, że Dagmara była pokłócona z trzema koleżankami. Wiki, Sara i Marta są coraz bardziej zdesperowane i na własną rękę starają się odkryć prawdę, aby w końcu oczyścić się z zarzutów. Dlaczego Dagmara uciekła i czy udało jej się przeżyć? Czy internetowe wyzwanie samobójców ma ze sprawą cokolwiek wspólnego?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-wiesz-dlaczego-marcel-moss-p-1683337.html?q=nie+wiesz+dlaczego&sgtype=prodonecol