– „Nie taki tygrys straszny. Popik i jego wielkie przygody. Tom 1” Aniela Cholewińska-Szkolik

Czy znacie tego wesołego pieska? To Popik!

Biały terierek o radosnych oczach i czarnym ruchliwym nosku. Pomaga swojej opiekunce Misi prowadzić Lipową Klinikę weterynaryjną i opiekować się zwierzętami. Z wieloma pacjentami się zaprzyjaźnia, bo to bardzo towarzyski i sympatyczny czworonóg.

Jeśli myślicie, że życie małego psiaka jest nudne to… się grubo mylicie! W końcu kto inny potrafi stawić czoła tygrysowi, wyruszyć w niebezpieczną pogoń za wiewiórką i pomóc Misi rozwiązać problem z bursztynem? To nie koniec popikowych przygód. Sprawdźcie sami, jakie niesamowite historie przeżywa nasz psi bohater!

„Popik i jego wielkie przygody” to kolejna, po bestsellerowej „Misia i jej mali pacjenci”, seria autorstwa Anieli Cholewińskiej-Szkolik dla najmłodszych czytelników. Tym razem głównym bohaterem tych ciepłych historii jest piesek Misi – biały terier Popik.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-taki-tygrys-straszny-popik-i-jego-wielkie-przygody-tom-1-aniela-cholewinska-szkolik-p-1648466.html?q=nie+taki+tygrys+straszny.+popik+i+jego+wielkie+przygody.+tom+1&sgtype=prodonecol